Seuran strategiatyön esittelytilaisuus to. 30.1.2020
21.1.2020 9:05 Uutiset / Pääsivusto

Tervetuloa kuulemaan seuran tulevaisuuden suunnitelmista strategiakaudelle 2020-2024!

Arvoisat Hunters Juniorsin jäsenet ja seurayhteisön perheet.

Oletko miettinyt mihin Hunters Juniors on seurana menossa tai mitä kehityshankkeita seurassa on käynnissä? Kiinnostaako sinua millainen on Hunters-juniorin tuleva pelaajapolku kiekkokoulusta aikuisiän kynnykselle sekä miten seura jatkossa tarjoaa laadukasta valmennusta ja liikuntamahdollisuuksia Porvoon ja sen lähikuntien lapsille ja nuorille?

Syksyllä aloitettu seuran tulevaisuuden strategiatyö on edennyt siihen vaiheeseen, että olemme valmiita esittelemään työn tuloksia.Tervetuloa kuuntelemaan näkemyksemme seuran kirkastetusta strategiasta vuosille 2020-2024. Tilaisuus pidetään Kokonhallilla torstaina 30.1. klo 18:30 alkaen.

Tilan riittävyyden varmistamiseksi pyydämme sinua ilmoittautumaan tilaisuuteen viim. 28.1. Tilaisuuden ilmoittautuminen tapahtuu täällä.

Terveisin,

Hunters Juniors johtokunta


   
Lisää uutisia
Hunters Juniors ry
«  Heinäkuu   »
Kategoriat